Ljubljana Capsule Hostel

Kapslový hotel

Lublaň, Slovinsko11 Metelkova ulica, 1000

Orientační cena za noc pro 2 osoby~1 420 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 2 hosty
  • Až 8 m²
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~1 420 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O kapslovém hotelu

Ljubljana Capsule Hostel nabízí ubytování v lokalitě Lublaň. Hostům jsou k dispozici sdílené koupelny.

Místo „Slovenian Ethnographic Museum“ je vzdálené 230 m od ubytování.

V nabídce jsou pokoje o ploše od 4 do 8 m². Všechny mají trezor a fén. Některé mají také televizi.

Hosté mají Wi-Fi zdarma a mohou si nechat zavazadla v úschovně.

Vzdálenosti k vybraným místům

Vlakové nádraží Lublaň600 m
Toto700 m
Výstaviště Lublaň1,2 km
Lublaňský1,5 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento kapslový hotel vašim potřebám?

Možnosti ubytování

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Porovnejte pokoje v hotelu Ljubljana Capsule Hostel a vyberte si podle svých potřeb. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Vybavení v každém ubytování

  • ručníky
  • fén

Dvoulůžkový pokoj typu kapsle s manželskou postelí

▾

Standard Double Capsule

▾

Ljubljana Capsule Hostel - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Expresní přihlášení a odhlášení
  • Úschova zavazadel
  • Trezor

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Jazyky
  • anglicky
  • slovinština
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Ljubljana Vodmat“ od ubytování „Ljubljana Capsule Hostel“?

Železniční stanice „Ljubljana Vodmat“ se nachází 1 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Ljubljana Jože Pučnik Airport“ od ubytování „Ljubljana Capsule Hostel“?

Ljubljana Jože Pučnik Airport se nachází 19,2 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 1 518 recenzí hostů je 7,6/10 . Přečtěte si recenze kapslového hotelu Ljubljana Capsule Hostel nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování Ljubljana Capsule Hostel. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ljubljana Capsule Hostel - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování bez uvedeného standardu

Toto ubytování
~1 420 Kč
Typická cena
~1 857 Kč

Levnější než 7 z 10 ubytování bez uvedeného standardu v tomto městě.

Porovnané ubytování bez uvedeného standardu: 69

Za podobnou cenu

~1 207 Kč – ~1 633 Kč

  • Porovnaná ubytování 28
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 9
  • S bazénem 0
  • Se snídaní 0

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Boutique Hostel Angel

9,1/10 ~1 402 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování.