Cactus apartment FREE parking for a standard car

Apartmán

Lublaň, SlovinskoKomenskega ulica 16, 1000

Orientační cena za noc pro 2 osoby~5 212 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 7 hostů
  • Rozloha: 70 m²
  • Ložnice: 2

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~5 212 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

Cactus apartment FREE parking for a standard car v lokalitě Lublaň nabízí „Apartmán v přízemí“ s plochou 70 m² až pro 7 osob. Má (2) ložnice. Fén a vlastní koupelna jsou v tomto apartmánu. Dále můžete využívat kuchyň nebo kuchyňský kout, lednici a mikrovlnnou troubu. Najdete tu také klimatizaci, televizi, sušičku a pračku. V tomto apartmánu máte výhled na město.

„The International Phenological Garden“ je 1,3 km od ubytování. Ubytování je od místa „Ljubljana Cathedral“ vzdálené 340 m. Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi a parkování zdarma na místě.

Vzdálenosti k vybraným místům

Ljubljana Puppet Theatre400 m
Ljubljana Castle530 m vzdušnou čarou
Vlakové nádraží Lublaň800 m
Lublaňský900 m

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Apartmán

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Apartmán v přízemí

▾

Cactus apartment FREE parking for a standard car - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Za parkování na místě se neplatí.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let · zdarma

Zvířata

  • Informace ubytování - původní jazyk
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Jazyky
  • anglicky
  • rusky
  • slovinština
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Ljubljana Šiška“ od ubytování „Cactus apartment FREE parking for a standard car“?

Železniční stanice „Ljubljana Šiška“ se nachází 1,1 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Ljubljana Jože Pučnik Airport“ od ubytování „Cactus apartment FREE parking for a standard car“?

Ljubljana Jože Pučnik Airport se nachází 19,5 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 247 recenzí hostů je 9,1/10 . Přečtěte si recenze apartmánu Cactus apartment FREE parking for a standard car nebo přidejte vlastní.

Celine05 - 2026
9/10
★★★★★

Určitě bychom si toto ubytování pronajali znovu a znovu. Hodnocení 10 z 10 je zcela zasloužené, protože bylo mimořádně čisté a mělo fenomenální polohu. Všude bylo velmi blízko - k Dračímu mostu, obchodům s potravinami, starému městu, hradu, vlakovému nádraží i dalším místům. K tomu navíc nabídlo skvělé vybavení a majitel reagoval velmi rychle.

ℹ) Recenze Cactus apartment FREE parking for a standard car nevyjadřují stanovisko ljubljana-hotels.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Cactus apartment FREE parking for a standard car - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 3★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~5 212 Kč
Typická cena
~2 845 Kč

Dražší než 9 z 10 ubytování 3★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 297

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~5 212 Kč
Typická cena
~2 950 Kč

Toto ubytování je o 77 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování 3★ nebo obdobné úrovně pro hosty s domácími mazlíčky a s rodinnými pokoji: 50

Za podobnou cenu

~4 430 Kč – ~5 994 Kč

  • Porovnaná ubytování 46
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 20
  • S bazénem 1
  • Se snídaní 3

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Trubarjeva City apartments

9,9/10 ~4 686 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.