Apartment Breg - Old town river

Apartmán

Lublaň, Slovinsko22 Breg, 1000

Orientační cena za noc pro 2 osoby~5 768 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 4 hosty
  • Rozloha: 45 m²
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~5 768 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

Apartment Breg - Old town river v lokalitě Lublaň nabízí terasu.

K dispozici je bezplatné parkování. Používání Wi-Fi není zpoplatněno. „Gruberjeva palača“ je ve vzdálenosti 160 m od apartmánu.

„Apartmán s 1 ložnicí“ má 45 m² a pojme až 4 osoby. Fén a vlastní koupelna jsou v tomto apartmánu. Najdete tu také kuchyň nebo kuchyňský kout, lednici a varnou desku. Dále můžete využívat balkon nebo terasu, televizi, sušičku a pračku.

Vzdálenosti k vybraným místům

Mestni muzej Ljubljana110 m vzdušnou čarou
Ljubljana Castle390 m vzdušnou čarou
Lublaňský700 m
Vlakové nádraží Lublaň1,8 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Apartmán

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Apartmán s 1 ložnicí

▾

Apartment Breg - Old town river - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Terasa
  • Zvukotěsné pokoje

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

K dispozici je bezplatné parkování.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Jazyk
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Ljubljana Tivoli“ od ubytování „Apartment Breg - Old town river“?

Železniční stanice „Ljubljana Tivoli“ se nachází 960 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Ljubljana Jože Pučnik Airport“ od ubytování „Apartment Breg - Old town river“?

Ljubljana Jože Pučnik Airport se nachází 20,2 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 62 recenzí hostů je 8,7/10 . Přečtěte si recenze apartmánu Apartment Breg - Old town river nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování Apartment Breg - Old town river. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Apartment Breg - Old town river - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 3★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~5 768 Kč
Typická cena
~2 845 Kč

Dražší než 10 z 10 ubytování 3★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 297

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~5 768 Kč
Typická cena
~2 945 Kč

Toto ubytování je o 96 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování 3★ nebo obdobné úrovně s rodinnými pokoji a s parkováním zdarma: 87

Za podobnou cenu

~4 903 Kč – ~6 633 Kč

  • Porovnaná ubytování 37
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 22
  • S bazénem 0
  • Se snídaní 2
Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.